среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 89 ново

#ФармацевтскаДефиниција

Кога те боли глава напиј се диазепам. Нема да ти помине главата, ама нема да се замараш дека те боли.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top