среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Груевски во Битола на средба со членовите од општинскиот комитет (ФОТО)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, денес оствари средба со членовите на општинскиот комитет во Битола и ги слушна нивните размислувања и сугестии.

-Секогаш ми е задоволство да присуствувам во Битола. Добра прилика за состанок, да се слушнат размислувањата и сугестиите на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Битола-напиша на својот Фејсбук профил претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, кој денеска беше во посета на Битола.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top