среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 86 ново

Долги нозе за играње, но и за паѓање: Лепа Брена се струполи на сцената (Фото)

По се изгледа дека паѓањето на бина на Лепа Брена и стана своевидна традиција, па таа на последниот свој концерт во Књажевац повторно се струполи на сцената. Со оглед на тоа што не и прв пат на српската пејачка да доживее ваква незгода на своите настапи, дел од медиумите од соседството се пошегуваа на нејзина сметка со коментарот дека има долги нозе за играње, но и за паѓање…

Top