вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 9 ново

Моменти посветени на фамилијата – Ламбе Алабаковски со синот и сопругата (фото)

Речиси и го нема на естрадата, но затоа Ламбе Алабаковски е посветен на своето семејство. Неговиот син е негова гордост. Инстаграм профилот на пејачот е преплавен со фотографии од малиот Алабаковски.

#lafamilia

A post shared by 🎙🎚🎼Ламбе Алабаковски 🎼🎚🎙® (@lambealabakovski) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top