петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Благица Павловска се пофали со своите бикини (фото)

Фолк кралицата Благица Павловска Благица ужива под сенките на плажа на Св. Наум во Охрид. Оттаму објави неколку фотографии на кои покажа каде го нашла својот летен мир, а пак пријателите и порачаа дека во бикини е секси и има деколте за машала.
(Вистина)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top