вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Како се одмаздуваат незадоволни туристи во Грција

На социјалните мрежи деновиве се појавија фотографии од кои се срами цела Србија.

Станува збор за незадоволни туристи кои поради лошиот интернет во апартманот се осветиле на ужасен начин.

Како што пишуваат српските медиуми нивните  туристи често се жалеле на лошото сместување во Грција, но овој пат грубите Срби се пожалиле на лошиот интернет и затоа сите предмети во апартманот ги попрскале со маслиново масло, погледнете.

Од овој чин се срамат сите Срби, а на некои од групите тие пишуваат и дека на ваквите туристи треба да им се забрани влез во Грција.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top