вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 92 ново

Не пропуштајте: Вака ќе изгледа „обновената“ серија „Династија“ (Видео)

Сите што обожаваа да ја гледаат серијата „Династија“, која престана да се снима пред 30 години, ги израдува веста за снимањето на новата сезона на оваа легендарна серија. Новата „Династија“ ќе почне да се емитува наесен, а ова е трејлерот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top