сабота, 18 ноември 2017 | Вести денес: 69 ново

Не пропуштајте: Вака ќе изгледа „обновената“ серија „Династија“ (Видео)

Сите што обожаваа да ја гледаат серијата „Династија“, која престана да се снима пред 30 години, ги израдува веста за снимањето на новата сезона на оваа легендарна серија. Новата „Династија“ ќе почне да се емитува наесен, а ова е трејлерот.

Top