вторник, 19 септември 2017 | Вести денес: 87 ново

Ќерката на Ѓоша бесна, јавно проговори за долговите на својот татко

Се шпекулира дека семејството на српскиот актер Богољуб Митиќ Ѓоша може да остане без кров на главата, поради долгови на актерот, а неговата ќерка јавно проговори за долговите кои други актери ги имале кон нејзиниот татко. Наталија Митиќ тврди дека Ѓоша никому не должел пари.

– Напротив, нему му должеа. Не е точно дека ќе останеме без кров над главата – вели Наталија.

 

Top