среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 34 ново

Македонецот кој победи на Гранд го доби подарокот: Погледнете каков автомобил ќе вози

Само неколку дена по победата која му ја донесоа гласовите на публиката, Ристе Ристески од Охрид веќе го доби автомобилот, а треба да добие и ве песни за почетокот на кариерата.

Ристе на социјалните мрежи се пофали со новиот автомобил кој го „поздрави“ со многу бакнежи.

Top