сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Македонецот кој победи на Гранд го доби подарокот: Погледнете каков автомобил ќе вози

Само неколку дена по победата која му ја донесоа гласовите на публиката, Ристе Ристески од Охрид веќе го доби автомобилот, а треба да добие и ве песни за почетокот на кариерата.

Ристе на социјалните мрежи се пофали со новиот автомобил кој го „поздрави“ со многу бакнежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top