вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 9 ново

Тања Савиќ и Ана Кокиќ се истепале на журка

Пред да стапи во брак со ватерполистот Никола Раѓен, српската пејачка Ана Кокиќ била во врска со пејачот од Ѕвездите на Гранд, Дарко Филиповиќ. Врската ја започнале непосредно откако Дарко раскинал со Тања Савиќ. На приватна забава на еден менаџер во 2005 година се собрале многу пејачи, а меѓу нив била и Тања Савиќ, која пристигнала со тогаш блиската другарка Славица Ќуктераш.


Во тоа време била клинка и така се однесувала, па не внимавала кому што ќе каже. Од друга страна, Дарко препотентно на журката се појавил со новата девојка иако само што раскинал со Тања. Кога ги видела, Тања изгубила контрола, па присутните тврдат дека и физички ја нападнала колешката која ја заменила во прегратките на Дарко.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top