понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 7 ново

Близнаците на Бионсе и Џеј Зи добија неочекувани имиња

Близнаците на Бијонсе и Џеј Зи ќе се викаат Руми и Сер Картер, тврди таблоидот ТМЗ и додава дека славната двојка веднаш ги заштитила имињата како сопственост. По Блу Ајви (5) во музичкото семејство пристигнаа девојчето Руми и момчето Сер Картер, имиња кои и покрај нагодувањата, никој не можеше да ги предвиди.

Пред неколку дена Бионсе наводно се вратила од болница со близнаците.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top