четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 28 ново

Израелската армија од супермодели (ГАЛЕРИЈА)

Речиси 120.000 луѓе го следат Инстаграм профилот “Hot Israel Army Girls”, на кој преку две илјади преубави израелски војнички позираат во војнички унигформи. Ако профилот е вистински, девојките навистина се во војската, тогаш Израел нема армија на војници, туку армија на супермодели.

Top