недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 79 ново

Србов: Истиот Заев кој се поклонува во Софија ќе го руши Цар Самуил во Скопје

Убаво што се поклонил пред Цар Самуил во Софија, но истиот Заев ќе го руши Цар Самуил во Скопје, напиша на својот профил на фејсбук историчарот Никола Србов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top