вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 96 ново

Владо Георгиев на маки: Се обидувам да се излекувам, ама не ми оди!

Пејачот Владо Георгиев откри дека има маки со поленот. Како што вели, оваа напаст го нападнала за првпат во животот.

-Ме нападна полен за првпат во животот. Тоа трае веќе од февруари, се обидувам да се излекувам – рекол Владо и додал дека лекувањето никако не му оди.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top