сабота, 26 мај 2018 | Вести денес: 70 ново

Фотографија која сите ги шокираше: Дали ова се машки или женски нозе?

Дениз Фишер на својот профил на твитер објави фотографија на своите нозе. Прво се пофали дека никогаш не ги кубе веѓите, а потоа објави фотографија на своите нозе по завршување на зимата, признавајќи дека во тој период од годината никогаш не ги отстранува влакната на нозете.

Нејзините пријателки останеле без зборови. Оваа среќна сопруга и мајка на два возрасни сина вели дека е на пат да го смени својот животен стил и да стане таква каква што била некогаш. Сега има време за себе и планира да се посвети на обновување на внатрешниот мир и убавина.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top