сабота, 26 мај 2018 | Вести денес: 70 ново

Српски фудбалски дуел – Вучиќ како голман против техниката на Брнабиќ

Веста дека Србија ќе ја добие првата жена за премиер, како и фактот дека таа не ја крие својата хомосексуална определба предизвика лавина од коментари во соседството.

Многумина на социјалните мрежи коментираа и се шегуваа на сметка на српскиот мандатар Брнабиќ, а меѓу низата коментари се поајви и едно интересно видео кое ги споредува фудбалските „способности“ на претседателот Вучиќ и идниот српски премиер.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top