петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Животот на СДСМ пеколен за овоштарите, праските продолжуваат да се фрлаат (Видео)

Незадоволството кај овоштарите за откупната цена на праските расте. Тие и понатаму продолжуваат да го фрлаат овогодинешниот род на праската.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top