сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 71 ново

Коски и кожа – фотографија што ги загрижи обожавателите на Ноле

Популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во последно време не блеска на теренот, а како што се зборува, една од причините за тоа е што не јаде месо. И токму кога помисливме дека почнал да качува килограми, осамна фотографија на која Ноле е „коски и кожа“.

Фотографијата ги загрижи неговите овожаватели, кои му порачаа да внимава на своето здравје и исхрана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top