вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 92 ново

Новак Ѓоковиќ откри какво име ќе има бебето

Јелена и Новак Ѓоковиќ втор пат ќе станат родители, а сега открија дека бебето ќе носи старо српско име.

Ѓоковиќ моментално престојуваат во Србија, а при интервју Новак открил дека ќерката ќе носи старо српско име, но не сака да открие кое.

Инаку, тие веќе го имаат синчето Стефан.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top