среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 90 ново

Новак Ѓоковиќ откри какво име ќе има бебето

Јелена и Новак Ѓоковиќ втор пат ќе станат родители, а сега открија дека бебето ќе носи старо српско име.

Ѓоковиќ моментално престојуваат во Србија, а при интервју Новак открил дека ќерката ќе носи старо српско име, но не сака да открие кое.

Инаку, тие веќе го имаат синчето Стефан.

Top