недела, 22 април 2018 | Вести денес: 18 ново

Висока температура во бременоста е ризик за појава на аутизам кај децата

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top