петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Лидија Кочовска и нејзините „Потполни страници“ (аудио)

Поп-пејачката Лидија Кочовска ја промовираше својата најнова песна „Потполни страници“. Музиката, текстот и аранжманот се на Дамјан Лазаров. За песната е сниман и спот што го работи поп-пејачот Ѓорѓи Крстевски. Новата песна на Лидија е промовирана по речиси една година откако пејачката ја сними песната „Верувам“

Top