понеделник, 18 декември 2017 | Вести денес: 119 ново

Лидија Кочовска и нејзините „Потполни страници“ (аудио)

Поп-пејачката Лидија Кочовска ја промовираше својата најнова песна „Потполни страници“. Музиката, текстот и аранжманот се на Дамјан Лазаров. За песната е сниман и спот што го работи поп-пејачот Ѓорѓи Крстевски. Новата песна на Лидија е промовирана по речиси една година откако пејачката ја сними песната „Верувам“

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top