четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 11 ново

Згодните Македонки со разголени фотографии најавуваат долго топло лето

Лето и фејсбук – идеална комбинација за промоција на познатите Македонки. Водителки, пејачки, актерки -сите ги користат социјалните мрежи за да се пофалат со згодното тело, добриот костим  за капење и провокативното деколте. Летото започнува, па започнуваат и првите секси-фотки. Оние „посрамежливите“ фотографии доаѓаат први – како предвесник на долгото топло лето.

Џесика Палашоска

Џесика Палашоска

Ноне

Александра Накова

Мелита

Марјана Станојковска

Елена Велевска

Елена Стефановска

Top