недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Елена Велевска „жари и пали“ со секси-фотосесија

Популарната пејачка Елена Велевска „жари и пали“ на социјалните мрежи. Таа на Фејсбук сподели нови провокативни фотографии, на кои не останаа имуни нејзините пријателите и фанови. Низа коментари и стотици лајкови…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top