четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 97 ново

Елена Велевска „жари и пали“ со секси-фотосесија

Популарната пејачка Елена Велевска „жари и пали“ на социјалните мрежи. Таа на Фејсбук сподели нови провокативни фотографии, на кои не останаа имуни нејзините пријателите и фанови. Низа коментари и стотици лајкови…

Top