недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Kаква торта доби Цеца за роденден (Фото)

Балканската дива Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави својот 44. роденден. Погледнете каква торта имаше Цеца за прославата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top