петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Блескај, блескаj ѕвездо најголема: Анастасија со изненадување и го честиташе роденденот на мама Цеца! (Видео)

Пријателите и фановите на различен начин и го честитаат јубилејниот роденден, а ќерка и и направи вистинско изненадување.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top