среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

„Како девојче“: Цеца се покажа во ново издание (фото)

Српската фолк дива Цеца редовно добива комплименти за изгледот на социјалните мрежи, а нејзиното ново издание ги воодушеви фановите според кои „изгледа како никогаш до сега“.

Таа и така важи за една од најубавите дами на јавната сцена , а под фотографиите на Инстаграм има бројни комплименти од мажи.

Нејзиното последно издание ги возбуди многумина, а на фотографиите Цеца е со шарени очила во летна кошулка и голема насмевка на лице.

„Како девојче“, гласи еден од коментарите.

Radno popodne! 😃#lagatta #gucci #kerin

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Top