недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Беквалац топлес: протекоа фотографии од приватна архива (фото)

Српската пејачка Наташа Беквалаци поранешниот ватерполист Данило Икодиновиќ се фотографирале голи на медениот месец во 2005 година. Тие тогаш скришно се венчаа, само со кумот и старосватицата, кога Данило се врати од Монтреал, а една година пред лажната гламурозна свадба за медиумите.

Двајцата тогаш толку биле заљубени што негрижејќи се за околината Наташа без страм се соблекла гола на јавно место додека сопругот ја фотографирал.

Таа не ни помислувала дека еден ден фотографиите ќе завршат во медиумите.

Според медиумите, фотографиите биле само во архивата на поранешниот сопруг на Нарташа, па веројатноста Данило да ги пуштил во јавноста е голема.

Сепак тој негира, со коментар дека е „ужасно лошо тоа што сега се појавиле во јавност и чудно е што случајно стигнале токму до новинарите“.

Наташа Беквалац до сега останува без коментар.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top