петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Цеца се прошета во униформа на аркановите „тигри“ (Фото)

Деновиве, на интернет се појави фотографија на која фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ носи војничка униформа, иста како онаа на нејзиниот покоен сопруг Жељко Ражнатовиќ-Аркан. Судејќи по нејзиниот изглед, фотографијата веројатно е направена во почетокот на нивниот брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top