недела, 22 октомври 2017 | Вести денес: 71 ново

Цеца се прошета во униформа на аркановите „тигри“ (Фото)

Деновиве, на интернет се појави фотографија на која фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ носи војничка униформа, иста како онаа на нејзиниот покоен сопруг Жељко Ражнатовиќ-Аркан. Судејќи по нејзиниот изглед, фотографијата веројатно е направена во почетокот на нивниот брак.

Top