среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Гоца Тржан во лезбо-акција пред камерите (Видео)

Актерката Даница Максимовиќ и пејачката Гоца Тржан учествуваа во играта „Луња и Маза“, во емисија на Огнен Амиџиќ, Ами Џи Шоу“.

Втор пат беа водителот Огнен и актерот Милан Васиќ. Целта на играта е паровите да покажат кој е подготвен на бакнеж во уста.

Најпрво Огнен и Милан си поделија шпагета, но немаат храброст да се бакнат. Меѓутоа тоа не им беше проблем на Гоца и Даница.

Top