сабота, 21 октомври 2017 | Вести денес: 91 ново

Порнхаб чести за десеттиот роденден (ВИДЕО)

Можеби можеле да го променат мотото на рекламата, но, ете, тие се одлучиле за мотото „Секој може да биде порноѕвезда“. На рекламата сите случајни минувачи и купувачи во продавници ги гледаат сите околу нив од порноаспект.

Top