понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 1 ново

Порнхаб чести за десеттиот роденден (ВИДЕО)

Можеби можеле да го променат мотото на рекламата, но, ете, тие се одлучиле за мотото „Секој може да биде порноѕвезда“. На рекламата сите случајни минувачи и купувачи во продавници ги гледаат сите околу нив од порноаспект.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top