сабота, 26 мај 2018 | Вести денес: 13 ново

Викторија Лоба ќе ја пее ќе ја отпее македонската химна на шампионската прослава на Плоштад Македонија

Викторија Лоба ќе ја има честа да ги пречека ракометарите на Вардар со песна na Градскиот плоштад Македонија.

Јавноста ги чека ракометрите на Вардар кои слетаа на скопскиот аеродром.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top