четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 23 ново

Кети Пери настапи со фустан креиран со фотографии од жртвите во Манчестер (Видео)

На хуманитарниот концерт на Аријана Гранде во чест на загинатите од нападот во Манчестер, додека настапуваше Кети Пери на себе носеше фустан направен од фотографиите на оние кои го изгубиле животот на 22-ри мај оваа година.

Top