вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 92 ново

Ќерката на Наум, Анастасија Петреска го покажа своето момче (Фото)

Ќерката на Наум Петрески деновиве ја изненади јавноста кога на социјалните мрежи објави фотографија со своето момче. Тие беа на викенд релаксација во еден ресторан во природа во близина на Тетово. Убавата Анастасија на фотографиите разменува нежности со своето момче. Неофицијално Анастасија е во љубов со Влатко Поповски, пејачот на групата „Биоритам“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top