недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Адам ја запеа „Зајди, зајди“ – цело студио се крена на нозе (Видео)

Адам Лабунски сите ги остави без зборови со изведбата на „Зајди, зајди“ на „Пинкови ѕвезди“. Цело студио се држеше за глава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top