недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 63 ново

Новата тетоважа на Димитар (ФОТО)

Познатиот македонски водител Димитар Атанасовски, со пријателите на социјалните мрежи ја сподели неговата нова тетоважа

А баш го пофаливме дека е дете-домаќинче.

dimitar site nasi

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top