петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Се сеќавате? Вака Брена го излуде Балканот (Видео)

Кога Лепа Брена се појави со ова црвено трико, стана сон на милиони мажи ширум Југославија…

Црвеното провокативно трико беше вистинска сензација во Југославија, а нејзиното неодоливо тело стана синоним за сексапил и популарност.

Top