недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 84 ново

Се сеќавате? Вака Брена го излуде Балканот (Видео)

Кога Лепа Брена се појави со ова црвено трико, стана сон на милиони мажи ширум Југославија…

Црвеното провокативно трико беше вистинска сензација во Југославија, а нејзиното неодоливо тело стана синоним за сексапил и популарност.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top