недела, 22 октомври 2017 | Вести денес: 63 ново

Ја застрелал маж од блискиот стан: Жена погодена со стрела додека се возела во автобус (Видео)

Кога и да помислите дека во градскиот превоз не може да се случи ништо почудно он се она што сте го виделе, ќе ве изненади некоја нова ситуација. Жена од Бразил додека се возела со градски превоз, ја изненадиле ни повеќе ни помалку туку со стрела.

Од прозорецот долетала стрела и ја погоди жената право во рака. Верувале или не, ја застрелал маж од блискиот стан. Набрзо несреќната жена била оперирана, а неколку часа по операцијата била пуштена дома.

Top