недела, 22 октомври 2017 | Вести денес: 71 ново

Ова се сандалите што ќе се носат летово

Модната куќа „Шанел“ за ова лето нуди нов модел на сандали. Станува збор за модифицирана верзија на многу популарните балетанки, но овојпат со отворени петици и со ременче како додаток кое се протега по горниот дел на стапалото.

sandali_cover

 

Top