вторник, 23 јануари 2018 | Вести денес: 119 ново

Ова се сандалите што ќе се носат летово

Модната куќа „Шанел“ за ова лето нуди нов модел на сандали. Станува збор за модифицирана верзија на многу популарните балетанки, но овојпат со отворени петици и со ременче како додаток кое се протега по горниот дел на стапалото.

sandali_cover

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top