среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Носите ли вие правосмукалка на плажа? Криси Тиген си носи (Видео)

Нема ништо подобро од сонце, море и песок…Сепак, за некого песокот претставува проблем. Но, познатата манекенка Криси Тиген во приложеното видео ќе ви покаже како таа се справува кога во костимот за капење ќе и влезе песок.

Top