недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 11 ново

Носите ли вие правосмукалка на плажа? Криси Тиген си носи (Видео)

Нема ништо подобро од сонце, море и песок…Сепак, за некого песокот претставува проблем. Но, познатата манекенка Криси Тиген во приложеното видео ќе ви покаже како таа се справува кога во костимот за капење ќе и влезе песок.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top