среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Трик за чистење тави и тенџериња кој чини 5 денари (ВИДЕО)

Со еден компир може да ги фрлите сите сјаеви за во кујната, и да ги исчистите и светнете вашите тави и тенџериња. Еве што треба да направите:

Top