четврток, 22 март 2018 | Вести денес: 0 ново

Како изгледаат девојките во Плејбој, откако магазинот реши да ги „облече“ (фото)

Популарното машко списание Плејбој неодамна реши да се промени. Па така, наместо да ги соблече девојките, по што и овој магазин е познат, реши да ги „облече“. Целосната голотија во овасписание сега е забранета. Но тоа не значи дека фото-сесиите со девојките се помалку атрактивни и непровокативни. Дел од новите сесии на Плејбој:

pb pb1 pb2 pb3 pb5 pb6 pb7 pb8 pb9

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top