четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 25 ново

Аделина во новиот видеозапис го покажа задникот (Видео)

Деновиве јавноста ја разбранува видеозапис на албанската пејачка Аделина Тахири, која се појавува во неколку провокативни изданија.

Песната се вика „Dale Kadale“, а видеозапис е снимен на неколку локации во нашата метропола.

На почетокот од спотот, Аделина се појавува само по танга-гаќички.

Top