петок, 20 јули 2018 | Вести денес: 33 ново

Аделина во новиот видеозапис го покажа задникот (Видео)

Деновиве јавноста ја разбранува видеозапис на албанската пејачка Аделина Тахири, која се појавува во неколку провокативни изданија.

Песната се вика „Dale Kadale“, а видеозапис е снимен на неколку локации во нашата метропола.

На почетокот од спотот, Аделина се појавува само по танга-гаќички.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top