четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 8 ново

Публиката воодушевена: Селин Дион и „My Heart Will Go On“ по повод дваесет години од песната (Видео)

Публиката одушевена и во солзи. Така беше одбележана 20-годишнината од песната „My Heart Will Go On“ на доделувањето на наградите „Билборд Мјузик Авордс“.

Селин Дион ја испеа легендарната песна од саундтракот за филмот „Титаник“ облечена во впечатлива бела тоалета и покажа уште еднаш зошто е безвременска дива.

Top