вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 114 ново

Ќе ве насмее: Како Кајмакоски се забавува со своето синче (Фото)

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна стана татко. Тој секојдневно објавува фотографии од детето, а овој пат ја објави фотографија која навистина ќе ве насмее.

– Кога пред спиење ќе сфатиш дека ти се потрошени пелените, напиша Даниел во описот на фотографија.

Top