вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 8 ново

Ќе ве насмее: Како Кајмакоски се забавува со своето синче (Фото)

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна стана татко. Тој секојдневно објавува фотографии од детето, а овој пат ја објави фотографија која навистина ќе ве насмее.

– Кога пред спиење ќе сфатиш дека ти се потрошени пелените, напиша Даниел во описот на фотографија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top