вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 114 ново

Eмили Ратајковски во центарот на вниманието во Кан (галерија)

Емили Ратајковски беше во центарот на вниманието на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан. Фоторепортерите се потрудија да ја фотографираат од сите можни агли, а има и зошто.

13

11

12

14

15

Top