понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 11 ново

Eмили Ратајковски во центарот на вниманието во Кан (галерија)

Емили Ратајковски беше во центарот на вниманието на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан. Фоторепортерите се потрудија да ја фотографираат од сите можни агли, а има и зошто.

13

11

12

14

15

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top