вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 114 ново

Погледите во Кан свртени кон него: Кој е човекот што го бакна Моника Белучи? (видео)

На синоќешното отворање на Канскиот филмски фестивал сите погледи беа насочени кон Моника Белучи.

Како дел од својот настап, таа страсно го бакна 38-годишниот водител Алекс Лиц пред премиерното прикажување на филмот „Ismael’s Ghosts“.

Ох уж эта Моника)) Канны #cannes #cannes2017 #france #cinema #аннабонд #belarus Моника Белуччи

A post shared by Анна Бонд Anna Bond (@annabondarchuk) on

Top