вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 113 ново

Четири милиони прегледи-Кендал Џенер падна од велосипед (Видео)

Иако е една од најдобрите манекенки и одлично се снаоѓа на модните писти, очигледно дека тоа не е случај и со возењето велосипед.

Нејзината сестра Клои Кардашиан објави видео каде што се гледа урнебесното возење велосипед на Кендал.

Погледнете:

My work here is done….. @kendalljenner

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Top