понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 14 ново

Четири милиони прегледи-Кендал Џенер падна од велосипед (Видео)

Иако е една од најдобрите манекенки и одлично се снаоѓа на модните писти, очигледно дека тоа не е случај и со возењето велосипед.

Нејзината сестра Клои Кардашиан објави видео каде што се гледа урнебесното возење велосипед на Кендал.

Погледнете:

My work here is done….. @kendalljenner

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top