вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 114 ново

Џоли и Бред повторно заедно!?

Осум месеци по нивниот развод, светските медиуми пишуваат дека Бред Пит и Анџелина Џоли се на работ да се смират.

Двојката наводно се смирила и разговарала по телефон. Во телефонскиот разговор Пит и се извинил на актерката за сите проблеми кои ги предизвикал поради неговиот проблем со алкохолот. Џоли била изненадена од неговата искреност и решеност да направи се за семејството, па решила да се види со актерот.

Дали и каде ќе се случи нивната средба останува да видиме.

Top