сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 43 ново

Сообраќајка во центарот на Скопје – во автомобилот бил Богдан Илиевски (Фото)

Тешка сообраќајна несреќа вчера вечерта се случила на булеварот Партизански одреди на крстосницата кај Силбо. Во автомобилот што бил удрен одзади бил Богдан Илиевски – Бетмен, еден од предводниците на инициајтивата За заедничка Македонија.Bogdan2Bogdan1

Тој утрово својата верзија за настанот ја објави на „Фејсбук“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top