вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 91 ново

Сообраќајка во центарот на Скопје – во автомобилот бил Богдан Илиевски (Фото)

Тешка сообраќајна несреќа вчера вечерта се случила на булеварот Партизански одреди на крстосницата кај Силбо. Во автомобилот што бил удрен одзади бил Богдан Илиевски – Бетмен, еден од предводниците на инициајтивата За заедничка Македонија.Bogdan2Bogdan1

Тој утрово својата верзија за настанот ја објави на „Фејсбук“.

Top