понеделник, 26 февруари 2018 | Вести денес: 3 ново

Грција ѕирна во 21. век (видео)

Оваа бабичка ја пее песната „Се навали Шар Планина“ на македонски и на грчки јазик.

11Μαϊ2017 – Τα Μυστικά της Μουσικής – Β’ Κύκλος

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top